anytime öğrenci indirimi

Esnek Çalışarak Hem Ek Gelir Hem de Deneyim Kazanacağın İş ve Staj Fırsatları Anytime’da!

Yeni nesil esnek çalışma uygulaması Anytime, öğrencilere ders programına uygun günlerde çalışarak ek gelir ve deneyim elde edebilecekler iş ve staj fırsatları sunuyor.

Çalışmak İstediğin Günleri Sen Seç! Dilediğin Zaman, İstediğin Yerde Çalış!
Anytime’daki esnek iş ve staj ilanlarına başvuru yaparken çalışmak istediğin günleri sen seçersin. Aynı zamanda çalışmak için uygun olduğun günleri seçerek çalışabileceğin işleri listeleyip ek gelir imkanı yakalayabilirsin. 

Tüm Staj İlanları Bir Arada!
Staj yapacak şirket bulmakta ne kadar zorlandığını biliyoruz. Senin için sadece staj fırsatlarına ulaşabileceğin bir modül tasarladık. Tıkladığında sadece staj fırsatları seni bekliyor olacak.

Mezun Olduğunda Çalışacağın Tam Zamanlı İşler de Anytime’da!
Üniversite ya da lise hiç fark etmez. Anytime’da uzun süreli deneyimler gerektirmeyen, mezun olur olmaz başvuru yapabileceğin tam zamanlı iş ve kariyer fırsatları da seni bekliyor.

Burs Fırsatlarını Takip Et!
Anytime’da öğrenciler için çeşitli kurumların yayınlamış olduğu aktif burs fırsatlarını da takip edebilir, sana uygun olduğunu düşündüğün burslar için başvuru yapabileceğin sayfalara erişim sağlayabilirsin.

İş ve Staj Fırsatlarına Nasıl Başvuru Yaparım!
Anytime’da tamamen ücretsiz bir şekilde web sayfasından ya da mobil uygulamadan aday olarak profilini oluşturduktan sonra tüm iş ve staj fırsatlarına başvuru yapmak artık parmaklarının ucunda. Unutma, profil gücün yüksek olursa geri dönüş alma şansın da o kadar yüksek olur ve işverenler de seni keşfedip yayınlamış oldukları iş ve staj fırsatları için başvuru daveti iletebilirler.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Risksiz ve sermayesiz ek gelir fırsatları Bi’öğrenci’de. Modern kazanç portalı ile birçok ürün ve hizmetin satışını kolaylıkla yapın, güvenle kazanç sağlayın.
İndirimden Hemen Faydalan