Bi'öğrenci Maskot

Anında öğrenci doğrulama yeteneğimizle markanızı gerçek öğrenciler ile buluştururuz.

Müşterinizin öğrenciliğini API ile anında doğrulayın veya doğrulanmış öğrencilere fırsatlar sunun.

%100 güvenli ve anlık doğrulama yeteneğiyle

13 milyon gerçek öğrenciye Bi'öğrenci ile ulaşın!

Bi'öğrenci, öğrencilerin “öğrencilik durumlarını” anlık doğrulayarak satışlarınızda gerçek öğrencilere, avantajlar sunmanızı sağlar.

Dilerseniz API entegrasyonu ile online veya fiziksel mağazanızda müşterilerinizin öğrenciliğini sorgulayabilir, dilerseniz Bi'öğrenci platformlarından doğrulanmış öğrencilere indirim kuponları sunabilirsiniz.

Bi'öğrenci Platformlarından

Bi'öğrenci uygulamasında veya web sitesinde öğrenci, belirlediğiniz öğrencilik kriterlere uyuyor ise fırsatınız inceleyip indirim kodunu alarak veya doğrudan platformunuza yönlenerek indirimli alışveriş yapar.

Kendi Platformlarınızdan

Web siteniz ve uygulamanız üzerinde kendi müşterilerinizin öğrencilik durumunu Bi'öğrenci API ile doğrulayın. Gerçek öğrencilere, gerçek öğrenci indirimleri sunun.

Fiziksel Mağaza ve Mekanlarınızdan

İster kasa sisteminize entegre edeceğiniz Bi'öğrenci API ile ister kupon kodu ile sizi ziyaret eden doğrulanmış öğrencilere ayrıcalıklar tanıyın.

Öğrencilere özel fırsatlar sunun

Öğrenci kampanyalarında yaratıcılığın sınırları kaldırın!

Bi'öğrenci ile hedeflediğiniz öğrenci grubuna özel kampanyalar sunun. Üniversite, lise, okul, bölüm, fakülte, sınıf gibi bir çok farklı kırılımdaki öğrenci segmentine farklı kampanyalar kurgulayabilirsiniz. API ile bu kırılımlara özel doğrulama yapabilir veya kupon kodu verebilirsiniz.

BAZI MARKARLARIMIZ

İş birliği yaptığımız markalar bizi her zaman destekliyor

Hemen Tanışalım

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Bu form üzerinden yalnızca kurumsal taleplere dönüş yapılmaktadır.