S.S.S.

Sorular ve Cevaplar

Bi’öğrenci; teyidli kullanıcılarına anlaşmalı markaların e-ticaret sitelerinde, mağazalarında veya mekanlarında indirim, puan, promosyon vb avantajlar sağlayan bir ekosistemdir. Bi’öğrenci üyeliğiniz ile bir çok fırsattan ücretsiz veya büyük indirimlerden yararlanır, harcamalarınızdan binlerce lira tasarrufta bulunabilirsiniz.

Bi'öğrenci online sorgu yapabilen bir algoritmaya sahiptir. Öğrenciliğiniz anında onaylanır, tüm fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hayır, Bi'öğrenci'de tüm işlemler online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bize herhangi bir belge göndermenize gerek olmayacak.

Bi'öğrenci'ye üye olduktan sonra öğrenci olduğunuzu doğrulamak için sadece TC Kimlik numarası ve doğum tarihiniz yeterli olacaktır. Sadece üniversite ve üstü eğitim alıyorsanız E-Devlet üzerinden anında alabileceğiniz öğrenci belgesi üzerindeki barkod numarası bizim için yeterli.

Alış-veriş yaptığınız web sitesindeki üye bilgileriniz ile Bi'öğrenci'ye kayıt olduğunuz bilgilerinizde farklılık varsa sistem otomatik olarak işleminize onay vermeyecektir. Yeme-içme ve eğlence mekanlarındaki indirimlerden faydalanabilmek için ise konumuzunun o mekanda olması gerekmektedir.

Hayır. Bi'öğrenci yalnızda işlem yaptığınız marka tarafından öğrencilik kriterleriniz sorulduğunda Evet veya Hayır olarak cevaplar. Bunun haricinde 3. taraf markalar ile herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmaz.

Bi'öğrenci, öğrencilere fayda sağlamak, bütçelerine katkıda bulunabilmek için kurulmuş bir platformdur. Dolayısıyla Bi'öğrenci tamamen ücretsizdir.

Bi’öğrenci avantajlarını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz, herhangi bir limit yoktur. Bi’öğrenci üyeliğinizin geçerli olduğu tüm işyerlerinde sağlanan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bi’öğrenci üyelik adımlarını tamamlarken doğru bilgi vermeniz gerekmektedir. Girdiğiniz bilgilerin doğru olmasına rağmen üye olamıyorsanız [email protected] sorun ile ilgili detaylı e-posta atarak bize ulaşabilirsiniz.

Hayır, üyeliğiniz size özeldir. Üyelik avantajlarını sizin yerinize başkasının kullandığını tespit edebilecek bir çok algoritmamız bulunuyor, tespit edilmesi durumunda üyeliğiniz tamamen sistemlerimizden engellenecektir.

Aradığın cevabı bulamadın mı?

Bize hemen ulaş

Bi'öğrenci uygulaması ile indirimler hep yanında

Bi'öğrenci uygulamasını indir, mağazalarda, yeme-içme ve eğlence mekanlarında da indirimleri kaçırma.

  • Yakınındaki öğrenci indirimli mekanları gör
  • Markaların mağazalarında da indirimlerden faydalan
  • İndirimlerden anında haberdar ol

Öğrencilik hayatın boyunca tasarruf et

Bi'öğrenci'de öğrenciliğini bir kere doğruladığında başka hiçbir işlem yapmadan öğrenciliğin boyunca tüm fırsat ve indirimlerden faydalanabilirsin.