biletinial öğrenci indirimi

biletinial'da Öğrencilere Fırat Sobutay ile 4 Köşe Komedi Gösterisi %20 İndirimli!

Gel, Şakalaşalım: Fırat Sobutay'ın sunduğu "4 Köşe Komedisi" Başlıyor!
Naber komedi severler! Gülmek, hayatın en güzel anıdır ve bu özel anları sizlere yaşatmak için buradayız! "4 Köşe Komedi" adlı stand-up gecemizde sizi, gülme garantisiyle dolu bir serüvene davet ediyoruz. Bugün burada, gülme kaslarınızı şımartmak için toplandık ve milyonların keyifle takip ettiği Fırat Sobutay ile "4 Köşe Komedi Şovu" için karşınızdayız! Hazır olun, çünkü bu gece gülmek dışında hiçbir seçeneğiniz yok!... Fırat, bu geceyi yönetmek ve komedyen dostlarını sahnede parlatmak için burada. Şimdi kemerlerinizi bağlayın, çünkü bu gece gülme garantili!

Fırat Sobutay: Geceye Komik Bir Dokunuş!
Fırat Sobutay, bu gece şovu sadece bir moderatör olarak değil, aynı zamanda sahnedeki komedyenlerle birlikte bir şovman olarak taşıyacak. Fırat, sahnedeki diğer komedyenleri ön plana çıkaracak ve izleyicilere kahkaha tufanı yaşatacak.

4 Köşe Komedi'nin Gülme Garantili Kadrosu:

Eda Özyurt: Eda kendini; gündüzleri yaratıcı drama ve yoga eğitmeni, akşamları komedyen olarak tanımlıyor.Sahnede “Uyanan Güzel” Stand-up gösterisi ile “uyanana kadar başına gelenleri” anlatan Eda, interaktif sahneleri çok seviyor

Oktay Şenol: Sokakta yaptığı stand-up gösterileri ve sosyal medya skeçleriyle tanıdığınız Oktay Şenol ile kahkaha dolu bir deneyim yaşamak isterseniz bu gösteri tam size göre.Standup dünyasının asi çocuğu Oktay, izleyicilere komedinin sınırlarını gösterecek ve sınırları aşmak için spor yapmanın tek yolu gülmek olduğunu kanıtlayacak.

Berkan Aytekin: Kendini mahalle Fenomeni olarak tanımlayan Hikayelerin büyücüsü Berkan,izleyicilere masalsı komediyi sunacak, ilişkiler üzerine tespitleri sayesinde gülmek bir serüven haline gelecek.

Bayram Oğuz Güngör: Bayram, izleyicilere gülmenin sağlıklı bir alışkanlık olduğunu hatırlatacak ve gülmek için günde kaç doz komedi gerektiğini açıklayacak.

Fırsattan Yararlanmak İçin