Bi'öğrenci öğrenci indirimi

Bi'öğrenci Temsilcisi Ol, Ek Gelir Fırsatını Kaçırma!

Bi'öğrenci temsilcisi olarak, kendi üniversite yaşamını daha da zenginleştirmeye ne dersin? Temsilci ol, sadece kendi ek gelirini arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda çevrendeki arkadaşlarını da bu avantajlı dünyaya dahil edebileceksin!

Bi'öğrenci temsilcisi olarak yapman gereken tek şey, temsilci başvurusu yapmak. Onaylandığında, sana özel referans kodu ile üye yapabileceğin kişiler üzerinden ek gelir elde etmeye başlayacaksın.

Ayrıca Bi'öğrenci Temsilci Platformuna katılım hakkı elde edecek, bir çok fırsattan önce sen haberdar olacak, diğer temsilciler ile yeni fırsatların kapılarını aralayacaksın.

Temsilci Başvuru Kuralları

  • Yalnızca üniversite öğrencileri başvuru yapabilir.
  • Başvurular değerlendirildikten sonra onaylanması halinde Bi'öğrenci sizinle iletişime geçecektir.
  • Temsilciler, kendilerine ait özel davet linki veya Qr kod ile davet edilen ve öğrenciliği doğrulanmış üyeler üzerinden ve sosyal medya paylaşımları gibi bir çok farklı etkinlikten gelir eder.
Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Yeni nesil esnek çalışma uygulaması Anytime, öğrencilere ders programına uygun günlerde çalışarak ek gelir ve deneyim elde edebilecekler iş ve staj fırsatları sunuyor.
İndirimden Hemen Faydalan
Risksiz ve sermayesiz ek gelir fırsatları Bi’öğrenci’de. Modern kazanç portalı ile birçok ürün ve hizmetin satışını kolaylıkla yapın, güvenle kazanç sağlayın.
İndirimden Hemen Faydalan