bitexen öğrenci indirimi

Bitexen’den Tüm Öğrencilere 50 TL’ye Varan Değeriyle 5 EXEN Hediye!

Biogrenci.com’a özel OGRENCI50 referans kodu ile Bitexen’e ilk defa üye olan ve üyelik adımlarını tamamlayan tüm öğrenciler, Bitexen’den 50 TL’ye varan değerde 5 EXEN Coin kazanıyor. Hemen üye olun, bu fırsatı kaçırmayın.

Referans Kodu
OGRENCI50

Kampanya Detayları

1. 07.10.2023 ve 07.11.2023 tarihleri arasında www.bitexen.com web sitesi veya Bitexen mobil uygulaması üzerinden OGRENCI50 referans kodu ile Bitexen’e ilk defa üye olan ve üyelik adımlarını tamamlayan tüm kullanıcılar, üye oldukları tarihte 50 TL’ye varan değerde 5 Exen Coin kazanacaklardır.

2. Kampanya kapsamında dağıtılacak olan 50 TL’ye varan Exen Coin kişilerin üye olduğu Bitexen hesaplarına yatırılacaktır.

3. Hak kazanılan hediyeler üyelik adımında SMS onayının yapılmasının ardından kullanıcı hesaplarına tanımlanacaktır.

4. Hesap onay adımlarında sırasıyla E-posta onayı, SMS onayı, kimlik bilgileri doğrulama ve yerleşim yeri bildirimi onayı işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınızdaki bakiye ile işlem sağlayabilirsiniz. Hesap onaylama işlemlerinin amacı müşteri tanıma prosedürlerini yerine getirmek ve kullanıcılarımızın gerçek kişiler olduğunu kanıtlamak içindir. Hesap onay adımlarını öğrenebilmeniz için:

https://destek.bitexen.com/portal/tr/kb/articles/hesab%C4%B1m%C4%B1-nas%C4%B1l-onaylatabilirim-7-1-2022

Genel Koşullar

· Program katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin garantisi ve ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji AŞ’yi sorumlu tutamaz.
· Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile işlem yaptığı tespit edilen hesaplar program sonuçlarına dahil edilmezler.
· Program esnasında ve/veya sonrasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
· Platformdaki ilgili menüde görüntülediğiniz işlem hacimleri, kazanımlar ve benzer veriler, işlem yaptığınız anda güncellenmeyebilir, kısa süreli güncelleme gecikmeleri yaşanabilir. Bu tür olası zamansal farklılıklar nedeniyle oluşabilecek kayıplardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
· Bitexen Teknoloji A.Ş her zaman ve herhangi bir gerekçe ile Katılım Koşullarında değişiklik yapma, program ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, programa katılan kullanıcılara kazanılmış bir hak tanımaz.
· Programa katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir. Bitexen Teknoloji A.Ş. bu denetim kapsamında gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge her zaman ilgili kullanıcıdan talep edebilir.
· Program kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknolojisi kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların program ve/veya etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar. Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin üçüncü kişilerden bu kapsamda gelecek her türlü talep ile kullanıcının burada belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanan zararları için ilgili kullanıcıya rücu hakkı saklıdır.
· Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayıp, kullanıcılara ödül dağıtılan bir program hakkında bilgilendirme amaçlı yapılan bir duyurudur. Kullanıcı; programa katılması veya katılmaması sebebiyle ortaya çıkacak doğrudan veya dolaylı zararlardan, her türlü kar kaybı, veri kaybı, iş kaybı, itibar kaybı, beklenen tasarrufun kaybı, işin kesintiye uğraması gibi her türlü maddi, manevi ve mali zararlardan, üçüncü bir tarafça yapılabilecek tazminat talepleri sonucu doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi beri kıldığını kabul ve beyan eder.
· Programdan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü ödül kazananlarının yükümlülüğündedir.
· Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek gecikme ve/veya herhangi bir zararlardan sorumlu değildir.
· Program hakkında soru, şikâyet ve öneriler için iletişim adresi [email protected] veya +90 (850) 255 08 92 no’lu çağrı merkezi hattıdır.
· İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
· Program kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
· İşbu Katılım Koşulları Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından ilan edildiği tarihte yürürlüğe girecektir.
· İşbu programa katılan herkes yukarıda sayılan ve zaman içerisinde Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından değiştirilebilecek program şartlarını kabul etmiş sayılır.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Öğrencilere Yemekler UPTION’dan! Bi’Öğrenci’ye özel öneri kodu ile UPTION üyesi olan herkes UPTION Kart ile yapacağı online yemek/restoran harcamalarında %25 nakit iade kazanıyor.
İndirimden Hemen Faydalan
18-25 yaş arası üniversite öğrencileri için özel olarak hazırlanan avantajlar dünyası Kampüs'te ayda 1700 TL'ye varan Altın Puan seni bekliyor.
İndirimden Hemen Faydalan