Finans öğrenci indirimleri ve fırsatları

Öğrencilere Yemekler UPTION’dan! Bi’Öğrenci’ye özel öneri kodu ile UPTION üyesi olan herkes UPTION Kart ile yapacağı online yemek/restoran harcamalarında %25 nakit iade kazanıyor.
İndirim Kodunu Hemen Al
18-25 yaş arası üniversite öğrencileri için özel olarak hazırlanan avantajlar dünyası Kampüs'te ayda 1700 TL'ye varan Altın Puan seni bekliyor.
Hemen Faydalan
Paycell’den tüm öğrencilere Blutv, Exxen, Gain, Youtube Premium, TOD, S Sport+, Mubi, Fizy, Spotify, Youtube Music ve Deezer’da %75 Bi’öğrenci hediyesi!
Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerine birçok indirim ve ayrıcalık sunan Üniversiteli Akbanklı programına ücretsiz katılarak birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Üstelik Bi’öğrenci kullanıcılarına özel programa katılımda 150 TL chip-para hediye!
Hemen Faydalan
Sen de hemen UPTION’a üye ol, sanal kartını oluştur ve Spotify Premium Öğrenci paketinin ödemelerini UPTION Kart’la yap, 3 ay boyunca %100 nakit iade kazan.
İndirim Kodunu Hemen Al
Mobilden Akbanklı olanlara Pegasus’ta 1.500 TL’ye varan iade kampanyasını kaçırma!
Davet Kodunu Al, Akbank Mobil’den Akbanklı Ol
Axess öğrenci kartına başvuranlara, toplamda 400 TL chip-para. Sen de 29 Şubat’a kadar hemen başvur, her 250TL ve üzeri harcamanda 100TL kazan.
Hemen Faydalan
Üniversiteli Akbanklı programına katılarak 5 çekiliş hakkı kazanabilir, Davet Et Kazan kodunla Akbanklı olan ardından Üniversiteli Akbanklı programına katılan her arkadaşın için her ikinizde 5’er çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz. 5 adet iPhone 15’ten birisi senin olabilir.
Hemen Faydalan
Dijital Platform Üyeliklerini Paycell Kart ile yapanlar %50 Hediye Kazanıyor!
Hemen Faydalan
ENUYGUN Finans'tan öğrencilere büyük destek. 20.000 TL’ye varan %0 faizli Taksitli Avans!
Hemen Faydalan
Bi'ogrenci.com’a özel OGRENCI50 referans kodu ile Bitexen’e ilk defa üye olan ve üyelik adımlarını tamamlayan tüm öğrenciler, Bitexen’den 50 TL’ye varan değerde 5 EXEN Coin kazanıyor. Hemen üye olun, bu fırsatı kaçırmayın..
Hemen Faydalan