Pazarama öğrenci indirimi

Pazarama'dan Telefon ve Tabletlerde %44 Devlet Desteğine Ek 500TL Öğrenci İndirimi!

Pazarama'dan yapacağınız telefon ve tablet alışverişlerinde %44 devlet desteğine ek 500TL öğrenci indirimini stoklar tükenmeden yakalayın!

Kampanya koşullarımız:

  • Kupon kodu 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • 4500TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kazanılan kupon indirimini, sepet sayfasında “Kampanya Kodu Ekle” alanına girerek indirimini tanımlayıp anında kullanabilirsin.
  • İndirim uygulanacak ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Kampanyadan 1 kişi yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  • Kupon kodları başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • İndirim kodu kullanılan alışveriş dahilindeki ürünleri iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, indirim kodu geçerliliğini yitirecektir.
  • Kupon kodları sadece Pazarama’nın belirlediği ürünler için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Pazarama, kampanyayı değiştirme ve iptal etme haklını saklı tutar.
Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Fotoğraf, video ve rehberini yedekle, telefonunda yeni anılara yer aç. Tüm cihazlarından bulut depolama ile verilerine dilediğin zaman dilediğin yerden ulaş!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi'öğrenci iş birliği ile kendi projelerinizi (web site, mobil uygulama, startup) hayata geçirme düşünceniz varsa, bu fırsat tam sizin için!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi'öğrenci işbirliği ile fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz ve hayalinizdeki web site adresine sahip olabilmeniz için eşsiz bir fırsat!
İndirimden Hemen Faydalan
Hayalindeki iPad'i Erteleme. Pozitif Teknoloji'yle İstedigin iPad'e Eğitim İndirimiyle Sahip Ol!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi’öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı! Öğrencilere özel %35 hosting indirimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! İnternet dünyasında iddialı bir adım atmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi’Öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! Hiç Kodlama bilmeden kendi web sitenizi dakikalar içinde oluşturun! Öğrencilere özel %70 Sitebaz Hazır Site paketlerimizedeki indirim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! Projelerinizi hayata geçirmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan