Teknoloji kategorisinde öğrencilerin faydalandığı fırsatlar

Akıllı telefondan bilgisayarlara, hobi ürünlerinden akıllı saatlere binlerce ürünü Turkcell Pasaj güvencesi ve ayrıcalığıyla keşfedin.
İndirim Kodunu Hemen Al
Fotoğraf, video ve rehberini yedekle, telefonunda yeni anılara yer aç. Tüm cihazlarından bulut depolama ile verilerine dilediğin zaman dilediğin yerden ulaş!
Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi’öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı! Öğrencilere özel %35 hosting indirimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! İnternet dünyasında iddialı bir adım atmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirim Kodunu Hemen Al
IHS Telekom ve Bi'öğrenci iş birliği ile kendi projelerinizi (web site, mobil uygulama, startup) hayata geçirme düşünceniz varsa, bu fırsat tam sizin için!
İndirim Kodunu Hemen Al
IHS Telekom ve Bi'öğrenci işbirliği ile fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz ve hayalinizdeki web site adresine sahip olabilmeniz için eşsiz bir fırsat!
İndirim Kodunu Hemen Al
IHS Telekom ve Bi’Öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! Hiç Kodlama bilmeden kendi web sitenizi dakikalar içinde oluşturun! Öğrencilere özel %70 Sitebaz Hazır Site paketlerimizedeki indirim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! Projelerinizi hayata geçirmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirim Kodunu Hemen Al
TURKTICARET.NET'ten projelerini, kişisel web sitelerini, bloglarını internete taşımak isteyen tüm öğrenciler için tüm indirimlere ek %50 ekstra Bi'öğrenci indirimi.
İndirim Kodunu Hemen Al
Pazarama'dan yapacağınız telefon ve tablet alışverişlerinde %44 devlet desteğine ek 500TL öğrenci indirimini stoklar tükenmeden yakalayın!
İndirim Kodunu Hemen Al
Samsung Galaxy A32 Cep Telefonunda %44 Teknolojik Cihaz Desteğine ek Pasaj’dan 400TL öğrenci indirimi.
İndirim Kodunu Hemen Al
TurkNet olarak öğrencilerimize dünya standartlarında bir internet deneyimi sunmak için buradayız. Bi'öğrenci kampanyasıyla siz de uygun fiyatlarla, 1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme ve yükleme hızı sunan ev interneti TurkNet GigaFiber’e sahip olabilirsiniz.
İndirim Kodunu Hemen Al
Adobe, Bi'öğrenci ile de öğrencilere indirimler sunmaya devam ediyor. Bi'öğrenci ile yaratıcılığını tasarruf ederek ortaya çıkar!
İndirim Kodunu Hemen Al
Başarılı olma sırası sizde! Hostinger web sitesi kuracak öğrencilere Bi'öğrenci ile %40 indirim desteği sunuyor.
İndirim Kodunu Hemen Al