S Sport Plus ve Bi'öğrenci İş Birliğiyle S Sport Plus İlk 2 Ay Aylık Sadece 39.99TL

Dünya futbolunun zirvesinden NBA’e; EuroLeague’ den Nascar’a, Nascar’dan IndyCar’a ; UFC’den boks gecelerine dünyanın önde gelen en önemli spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten ilk 2 ay aylık sadece 39,99’a izleyebilirsiniz.

 Kampanya Koşulları 

  • S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına satın aldıkları kodu girerek, üyeliklerini başlatabilirler.
  • Kodlar alındıktan sonra 30 gün içerisinde aktive edilmelidir.
  • Kodlar sadece  www.ssportplus.com üzerinden yapılacak üyeliklerde geçerli olup App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir
  • S Sport Plus içerikleri www.ssportplus.com web sitesi; App Store, Play Store ve Huawei App Gallery’de S Sport Plus mobil uygulamaları ile Apple TV, Samsung, LG, Arçelik, Beko, Vestel, Grundig, Altus, Regal marka Smart TV’ler, Android TV işletim sistemli Smart TV, Xbox veya media player cihazları üzerinden ve Google Chromecast cihazlarıyla geniş ekranda ister maç saatinde canlı yayınları, ister güncel arşivden yayınlanan içeriklerin tekrarını FULL HD yayın kalitesinde izleyebilirsiniz. 
  • S Sport Plus, internet üzerinden yayın yapan bir platformdur, yayınları izlemek için ayrıca bir uydu alıcı, set top box cihazı v.b. kullanmanıza, herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. 
  • Kampanyada geçerli promosyon kodu bir kez kullanabilir. Kampanya S Sport Plus’ın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus’ı ilk 2 ay aylık 39,99’a kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.
  • S Sport Plus uygulama ve yayınlarına ilişkin sorularınız olursa ssportplus.com üzerindeki canlı destek aracılığıyla ya da [email protected] üzerinden S Sport Plus Müşteri İlişkileri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.
  • Tüm konularda hızlı destek için 0850 532 4 777 nolu Whatsapp iletişim hattımızdan 09:00 – 02:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Bi’öğrenci’ye özel, sadece Bi'öğrenci üzerinden başlatacağınız aboneliklerde kitUP ilk ay %45 indirimli!
İndirimden Hemen Faydalan
Süper Lig'in heyecanlı maçları, en yeni filmler, popüler diziler ve çok daha fazlasını Bi’öğrenci'ye özel indirimli fiyatlarla izleyin!
İndirimden Hemen Faydalan
Dünya futbolunun zirvesinden NBA’e; EuroLeague’ den Nascar'a, Nascar'dan IndyCar'a ; UFC’den boks gecelerine dünyanın önde gelen en önemli spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten 1 ay bedava izleyebilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan