4 Adımda Etkili Sunum & Topluluk Karşısında Konuşma Eğitimi Tüm Öğrencilere Ücretsiz

*Udemy'nin En Çok Satan Eğitmenleri Afgan Rasulov ve Abdullah Yılmaz Tarafından Hazırlandı*

Etkili Sunum Yapmayı 4 Basit Adımda Öğrenin!

"Kendinizi iyi ifade edemezseniz, iş ve eğitim hayatında ne kadar başarılı olduğunuz umursanmaz."
"Harika bir ürününüz olsa dahi, iyi bir iletişimle müşterisine ulaşmaz ise değer görmez."

İletişimin iş ve sosyal hayattaki etkisini çoğu zaman fark etmiyoruz. İletişim bilimleri geçmişte sadece en zengin ailelerin ve yöneticilerin erişebildiği pahalı bir bilimdi. İnternetle beraber bu durum değişti fakat çoğu insan bu bilimin ne kadar önemli olduğunu unuttu. 4 Adımda Etkili Sunum & Topluluk Önünde Konuşma kursu ile sizlere iletişimi sunumla etkili kullanmayı aktarıyoruz.

"Sunumu nasıl hazırlamalı?", "İzleyiciyi nasıl etkilerim?" ve "Nasıl iyi konuşma performansı gösteririm?" sorularının cevaplarına çok basit ve uygulanabilir yöntemlerle bu kursta ulaşacaksınız.

4 Adımda etkili sunum kursu etkileyici bir konuşma yapmanın ve izleyicide etki bırakmanın sırlarını bu işi yıllardır yapan profesyonellerle beraber anlatıyor. Bu sayede hem daha başarılı olmayı hem de daha fazla saygı görmenizi sağlıyor.

Eğitmenlerimizden Afgan Rasulov, Acunmedya Akademi'de eğitmenlik yapmaktadır ve Ruhi Çenet, Alper Rende gibi YouTube fenomenlerine danışmanlık vermektedir. Abdullah Yılmaz da endüstri mühendisi ve girişimcidir, eğitim dikeyinde mobil uygulamalar geliştirmektedir.

Kursu bitirdiğiniz zaman izleyiciyi okumayı, sonuç odaklı konuşma yapmayı, iyi bir içerik hazırlamayı ve etkili bir performansla sunum yapmayı öğreneceksiniz. Daha önce defalarca sunum yapmış insanların tecrübelerini alacaksınız. Kursun ardından sunum performansınızda ve hatta gündelik iletişim yeteneklerinizde gelişmeler göreceksiniz.

Kursu bir kez ücretsiz aldığınızda sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Yani bütün gelecek güncellemeler de dahil olmak üzere bütün derslere sınırsız ve süresiz erişim sağlayabiliyorsunuz.

- Kaydolduktan sonra ömür boyu erişim sağlarsınız
- 30 gün dolduğunda kupon sona ermektedir

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
160’dan fazla ülkede 12.500’ü aşkın üniversitenin ve kurumun kabul ettiği TOEFL iBT testine %15 indirimli kaydolun. Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın!
İndirimden Hemen Faydalan
400 saatlik bu eğitim, sıfırdan ileri seviye yazılım uzmanı becerileri kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Başarılı mezunlara sektörün önde gelen firmalarına yönlendirilecek ve istihdam desteği sağlanacaktır.
İndirimden Hemen Faydalan