Eğitim kategorisinde öğrencilerin faydalandığı fırsatlar

Udemy'nin en çok satan hızlı okuma eğitmeninden yeni hızlı okuma kursu tüm öğrencilere hediye.
Hemen Faydalan
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuarlar, yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrenciler ile yurt dışındaki nitelikli okulları bir araya getiriyor.
Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirim Kodunu Hemen Al
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirim Kodunu Hemen Al
Udemy'den Türkiye'de Uygulanan Mülakat Sistemleri, Örnek Sorular ve Yanıtlar, Vaka Analizi Çalışmaları, Sık Yapılan Hatalar eğitimi tüm öğrencilere %27 indirimli.
İndirim Kodunu Hemen Al
Ortalama bir film süresinde Excel öğrenin! Pivot Table | Grafikler | Kısayollar ve çok daha fazlası sadece 2 saatte ve ücretsiz.
İndirim Kodunu Hemen Al
Eğitim Kutusu öğrencilerin eğitim hayatındaki yolculuklarına başarı katmak için tüm öğrencilere "Hafıza Teknikleri ile Hızlı Okuma Eğitimi'ni" öğrencilere ücretsiz olarak sunuyor.
İndirim Kodunu Hemen Al
Udemy'de özel hazırlanan bu eğitimle, etkileyici sunumlarınızı güçlendirmenin yollarını keşfedin. Görsel iletişimde ustalaşın, dinamik slaytlar oluşturun ve izleyicilerinizi etkileyin!
İndirim Kodunu Hemen Al
Yakın Eğitim ve Bi'ögrenci işbirliğiyle, Hukuk Meslekleri Giriş Sınavı hazırlığına yönelik tüm detayların ve sınav hazırlık stratejisinin nasıl olması gerektiğine dair Hukuk Fakültesi öğrencileri için ücretsiz bir etkinlik planlanmıştır.
Hemen Faydalan
Konuşarak Güçlü Etki Bırakın. Etkili İletişimle Sosyal Becerilerinizi Geliştirin. Hitabet Sanatıyla Sesinizi Güçlendirin
İndirim Kodunu Hemen Al
İdari İşler Yöneticiliği Meslek Eğitimi ile gelecekteki işinize hakim olmak için tüm vasıflara şimdiden sahip olun.
İndirim Kodunu Hemen Al
Patent Danışmanı Mesleğini Edin. Sıfırdan Fikir Üretmeyi ve Patent Almayı Öğren. Düşün, Üret ve Kendini Geliştir.
İndirim Kodunu Hemen Al
Udemy ile bilgi çağında geri kalma. Hızlı okurken nasıl hafızaya atacağını öğren. 10'dan fazla başarılı hafıza ve öğrenme tekniğinin yer aldığı eğitim %82 indirimli.
İndirim Kodunu Hemen Al
1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.
İndirim Kodunu Hemen Al
Fastemy (Fast academy), hızlı ve oyunlaştırılmış eğitim uygulamasıdır. Yeni üye ödüllerine ek olarak Bi'öğrenci üyeleri uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki linke tıklayarak 300 Fastemy gold kazanabilir. Bu ödül ile yakın zamanda Fastemy'de yer alacak eğitimleri ücretsiz alma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Hemen Faydalan
Udemy Kişisel Gelişim kategorisinin en çok satan eğitmeninden Bi’öğrenci üyelerine ücretsiz kurs fırsatı!
İndirim Kodunu Hemen Al
Udemy, sezonun en büyük indirimini öğrencilere de yapıyor. Hayalleriniz Kadar Büyük %90 İndirim fırsatını kaçırmayın.
İndirim Kodunu Hemen Al