Udemy öğrenci indirimi

Udemy'den Sıra Dışı PowerPoint Sunumları Eğitimi Tüm Öğrencilere Ücretsiz

Microsoft Office programları oldukça basit arayüze sahip uygulamalar olduğu için hepimiz çok erken yaşlardan itibaren PowerPoint kullanmayı öğreniyoruz. Birkaç slayt oluşturmak, başlığın rengini değiştirmek, şekil eklemek, resim eklemek... Bunları yapmak o kadar kolay ki! Peki özgün slayt tasarımları yapmak için yeterli mi?

Udemy'de özel hazırlanan bu eğitimle, etkileyici sunumlarınızı güçlendirmenin yollarını keşfedin. Görsel iletişimde ustalaşın, dinamik slaytlar oluşturun ve izleyicilerinizi etkileyin!


Eğitim hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan