Udemy öğrenci indirimi

Udemy'den "Hızlı Okuma - Hafıza Teknikleri" Eğitimi Tüm Öğrencilere %59 İndirimli

"Öğrenecek çok şey var ama zamanım yok."
"Neden bunları öğreniyoruz ki nasıl olsa unutacağız."
"Yaşlandım ben artık öğrenemiyorum."

Bu tür yakınmalar, neredeyse her ortamda duyabileceğimiz derecede sık rastlanan ancak hayat içerisinde bilgi edinmek ve ardından para kazanmak açısından ciddi eksikliklere yol açan sorunlardır. Bunun temel sebebi, eğitim sistemimizde bilgi vermeye odaklanırken bilgiyi nasıl öğrenmemiz ve hafızamızda tutmamız konusunda hiçbir şey öğretilmemesidir. Bir Deha Gibi Öğrenmek kursunda, tüm bu problemlere çözüm olacak, birçoğu hafıza şampiyonları tarafından denenmiş teknikler öğrenecek ve uygulayacağız.

Bu kurs, Türkiye'de bir dönem popüler olan hızlı okuma kurslarından TAMAMIYLA farklıdır. O kursların hatası öğrencilere kısa bir süreliğine illüzyonik tarzda hızlı okuyormuş gibi hissettirmesiydi. İllüzyonik çünkü öğrenci hızlı okumasına rağmen aslında çok az bir kısmını anlıyor ve bilgiyi hafızasına atmıyordu. Yüksek hızda okurken kelimelerle harcanan zaman azalacağı için hafızaya atmak için ayrı bir etap gerekir. Bu kursta hızlı okumaya zaman ayırmamıza rağmen daha fazla zamanı hızlı hıfzetmeye verdik. Dünya hafıza şampiyonlarının kullandığı teknikleri kullanacak ve uygulama videolarıyla teknikleri pekiştireceğiz. Nihayetinde bunları hızlı okurken, öğrenirken uygulayacağız.

Kursu bir kez satın aldığınızda sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Yani bütün gelecek güncellemeler de dahil olmak üzere bütün derslere sınırsız ve süresiz erişim sağlayabiliyorsunuz.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan