Udemy'den "Hızlı Okuma - Hafıza Teknikleri" Eğitimi Tüm Öğrencilere %59 İndirimli

"Öğrenecek çok şey var ama zamanım yok."
"Neden bunları öğreniyoruz ki nasıl olsa unutacağız."
"Yaşlandım ben artık öğrenemiyorum."

Bu tür yakınmalar, neredeyse her ortamda duyabileceğimiz derecede sık rastlanan ancak hayat içerisinde bilgi edinmek ve ardından para kazanmak açısından ciddi eksikliklere yol açan sorunlardır. Bunun temel sebebi, eğitim sistemimizde bilgi vermeye odaklanırken bilgiyi nasıl öğrenmemiz ve hafızamızda tutmamız konusunda hiçbir şey öğretilmemesidir. Bir Deha Gibi Öğrenmek kursunda, tüm bu problemlere çözüm olacak, birçoğu hafıza şampiyonları tarafından denenmiş teknikler öğrenecek ve uygulayacağız.

Bu kurs, Türkiye'de bir dönem popüler olan hızlı okuma kurslarından TAMAMIYLA farklıdır. O kursların hatası öğrencilere kısa bir süreliğine illüzyonik tarzda hızlı okuyormuş gibi hissettirmesiydi. İllüzyonik çünkü öğrenci hızlı okumasına rağmen aslında çok az bir kısmını anlıyor ve bilgiyi hafızasına atmıyordu. Yüksek hızda okurken kelimelerle harcanan zaman azalacağı için hafızaya atmak için ayrı bir etap gerekir. Bu kursta hızlı okumaya zaman ayırmamıza rağmen daha fazla zamanı hızlı hıfzetmeye verdik. Dünya hafıza şampiyonlarının kullandığı teknikleri kullanacak ve uygulama videolarıyla teknikleri pekiştireceğiz. Nihayetinde bunları hızlı okurken, öğrenirken uygulayacağız.

Kursu bir kez satın aldığınızda sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Yani bütün gelecek güncellemeler de dahil olmak üzere bütün derslere sınırsız ve süresiz erişim sağlayabiliyorsunuz.

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
400 saatlik bu eğitim, sıfırdan ileri seviye yazılım uzmanı becerileri kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Başarılı mezunlara sektörün önde gelen firmalarına yönlendirilecek ve istihdam desteği sağlanacaktır.
İndirimden Hemen Faydalan
1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.
İndirimden Hemen Faydalan
160’dan fazla ülkede 12.500’ü aşkın üniversitenin ve kurumun kabul ettiği TOEFL iBT testine %15 indirimli kaydolun. Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın!
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan