Eğitim Kutusu öğrenci indirimi

Eğitim Kutusu'ndan Tüm Öğrencilere "Hafıza Teknikleri ile Hızlı Okuma Eğitimi" Ücretsiz

Eğitim Kutusu öğrencilerin eğitim hayatındaki yolculuklarına başarı katmak için tüm öğrencilere "Hafıza Teknikleri ile Hızlı Okuma Eğitimi'ni" öğrencilere ücretsiz olarak sunuyor.

Eğitimi https://egt.ist/biogrenci-hafiza-teknikleriyle-hizli-okuma-egitimi adresinden inceleyebilirsiniz.

Eğitime ücretsiz sahip olmak isteyen katılımcıların egitimkutusu.com adresine kayıt olmaları gerekmektedir. Tarafınıza iletilen kupon kodunu, ödeme kısmında yer alan "kupon kullan" bölümüne yazarak eğitimi ücretsiz alabilirsiniz.

Kampanya Kuralları:
• Kampanyaya ait kupon kodları 21.09.2024 tarihine kadar geçerlidir. 
• Kupon kodları tek kullanımlıktır.
• Eğitim Kutusu kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan