Fastemy öğrenci indirimi

Fastemy'den Tüm Öğrencilere Hızlı Okuma Kursu Hediye!

Fastemy (Fast academy), hızlı ve oyunlaştırılmış eğitim uygulamasıdır. Udemy'nin en çok satan hızlı okuma eğitmeninden yeni hızlı okuma kursu Bi'öğrenci üyelerine hediye ediliyor.

Kurs içeriği:
+ Ömür Boyu Erişim
+ 25 Ders 
+ 1 Göz Çevresi Geliştiren Yazılım
+ 1 Kelimeleri İstediğiniz Hızda Gösteren Yazılım
+ Testler ve Tekrar Kartları Pratikleri

Öğrenecekleriniz:
+ Normal bir okuma hızına göre 3-4 kat daha hızlı okuyun
+ Hızlı okuma yaparken gerekli yerlerde durarak işaretleme tekniğiyle ezberleyin
+ 3 etaplı hızlı okumayı öğrenin
+ Göz çevresini kullanarak okuyun
+ Schultz tablosu ile göz çevresi gelişimi
+ Hızlı göz hareketlerinden kaçınarak okumak
+ Sekme ve sabitlemeler
+ İşaretleme kullanmak
+ Ezberde yapay zeka
+ Uygulama dersleriyle yöntemi öğrenin
+ Gelişiminizi takip edin

"Öğrenecek çok şey var ama zamanım yok." 
Okumayı ilk öğrendiğimiz zamanlar her kelimeyi heceleyerek ve sesli söyleyerek öğrendik. Bundan bir süre sonra kelimeleri tek seferde söylemeye ve gitgide hızlanmaya başladık. Daha sonrasında içimizden o kelimeleri okumayı başardık ve nihayet normal okuma seviyesine ulaştık. Aslında bunun sonraki seviyesi de var. Bu seviye de göz ile hızlı okumaktır.

Kursu bitirdiğiniz zaman 3-4 kat hızlı okumayı ve işaretleme tekniğiyle hızlıca ezberlemeyi öğreneceksiniz. Uygulama derslerinin yanı sıra kursa özel pratik ve oyunlarımızla aksiyona geçeceksiniz.

Kursa özel hazırlanan 4 pratiğimize de sınırsız erişim elde etmiş oluyorsunuz. Bunlardan biri göz çevresini geliştiren Schultz tablosu, biri girdiğiniz metni belirlediğiniz hızda gösteren hızlı okuma yazılımıdır. Diğer ikisi ise konuyu pekiştirmeyi sağlayan testler ve tekrar kartlarıdır.

Kursta dersler olabildiğince kısa ve öz tutularak sizi pratiklere ve uygulamaya yönlendiriyoruz. Hızlı okuma dinleyerek değil uygulayarak gelişen bir yetenektir ve bu yöntem gelişiminize direkt katkı sağlar.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan