Fastemy öğrenci indirimi

Hızlı Eğitim Platformu Fastemy'den Bi'öğrenci Üyelerine 300 Fastemy Gold Hediye!

Fastemy (Fast academy), hızlı ve oyunlaştırılmış eğitim uygulamasıdır. Yeni nesile uzun online eğitimler hitap etmemeye başladı. 4 yıldır Udemy’de 70 binden fazla öğrenciye eğitim veren kurucumuz bu problemi çözmek için eğitimleri oyunlaştırarak 1 saati geçmeyecek bir modele çevirdi.

Yeni üye ödüllerine ek olarak Bi'öğrenci üyeleri uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki linke tıklayarak 300 Fastemy gold kazanabilir. Bu ödül ile yakın zamanda Fastemy'de yer alacak eğitimleri ücretsiz alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  • Uygulama sadece App Store'da yer almaktadır.
  • Hediye Ekim ayı boyunca geçerlidir
  • Yeni üyelerin tamamına Zaman Yönetimi kursu hediye edilmektedir
  • Eğitimler ve hediyeler süresiz olarak tanımlanır

App Store linki: https://apps.apple.com/tr/app/fastemy/id1636324575?l=tr


Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan