IHS Telekom'dan Tüm Öğrencilere Domainlerde %10 Bi'öğrenci İndirimi!

Öğrencilere özel %10 domain indirimiyle, Dilediğiniz alan adını en uygun fiyatlarla alabilir ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Üstelik, IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 TL ihspara hediye! İnternet dünyasında farkınızı yaratma konusunda bu benzersiz fırsatı kaçırmayın. 

  • Kampanya kapsamında sunulan indirim kodu com, net, org ve com.tr uzantılı domain ürünlerinde %10 indirim sağlar.
  •  Kampanya kapsamında sunulan indirim 1 yıllık alımlar için geçerlidir.
  •  Kampanya yeni ürün alımlarında geçerlidir, yenilemelerde veya transferlerde geçerli değildir.
  • IHS Telekom haber vermeksizin, kampanyayı sonlandırabilir yada şartlarını değiştirebilir.
  •  Kampanya sadece IHS Telekom web sitesinden online ve peşin alımlarda geçerlidir.

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
IHS Telekom ve Bi’öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı! Öğrencilere özel %35 hosting indirimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! İnternet dünyasında iddialı bir adım atmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan
Fotoğraf, video ve rehberini yedekle, telefonunda yeni anılara yer aç. Tüm cihazlarından bulut depolama ile verilerine dilediğin zaman dilediğin yerden ulaş!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi'öğrenci iş birliği ile kendi projelerinizi (web site, mobil uygulama, startup) hayata geçirme düşünceniz varsa, bu fırsat tam sizin için!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi’Öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! Hiç Kodlama bilmeden kendi web sitenizi dakikalar içinde oluşturun! Öğrencilere özel %70 Sitebaz Hazır Site paketlerimizedeki indirim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! Projelerinizi hayata geçirmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan
Akıllı telefondan bilgisayarlara, hobi ürünlerinden akıllı saatlere binlerce ürünü Turkcell Pasaj güvencesi ve ayrıcalığıyla keşfedin.
İndirimden Hemen Faydalan