IHS TELEKOM öğrenci indirimi

IHS Telekom'dan Kendi Web Sitesini Kurmak İsteyen Öğrencilere Tüm Hostinglerde %35 İndirim!

IHS Telekom ve Bi’öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı! Öğrencilere özel %35 hosting indirimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! İnternet dünyasında iddialı bir adım atmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

Kampanya Koşulları
• Kampanya kapsamında sunulan indirim kodu Tüm Hosting paketlerinde %35 indirim sağlar.
• Kampanya Wordpress Hosting, Linux Hosting, Windows Hosting, Cpanel Hosting, Joomla Hosting ve Opencart Hosting ürünlerine ait tüm paketlerde geçerlidir.
• Kampanya kapsamında sunulan indirim 1 yıllık alımlar için geçerlidir.
• Kampanya yeni ürün alımlarında geçerlidir, yenilemelerde geçerli değildir.
• IHS Telekom haber vermeksizin, kampanyayı sonlandırabilir yada şartlarını değiştirebilir.
• Kampanya sadece IHS Telekom web sitesinden online ve peşin alımlarda geçerlidir.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
IHS Telekom ve Bi’Öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! Hiç Kodlama bilmeden kendi web sitenizi dakikalar içinde oluşturun! Öğrencilere özel %70 Sitebaz Hazır Site paketlerimizedeki indirim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! Projelerinizi hayata geçirmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi'öğrenci iş birliği ile kendi projelerinizi (web site, mobil uygulama, startup) hayata geçirme düşünceniz varsa, bu fırsat tam sizin için!
İndirimden Hemen Faydalan
Fotoğraf, video ve rehberini yedekle, telefonunda yeni anılara yer aç. Tüm cihazlarından bulut depolama ile verilerine dilediğin zaman dilediğin yerden ulaş!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi'öğrenci işbirliği ile fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz ve hayalinizdeki web site adresine sahip olabilmeniz için eşsiz bir fırsat!
İndirimden Hemen Faydalan