IHS TELEKOM öğrenci indirimi

IHS Telekom'dan Projelerini Hayata Geçirmek İsteyen Öğrencilere VPS Server %35 İndirimli!

IHS Telekom ve Bi'öğrenci işbirliği ile kendi projelerinizi (web site, mobil uygulama, startup) hayata geçirme düşünceniz varsa, bu fırsat tam sizin için! Öğrencilere özel %35 VPS Server indirimi ile online dünyada yerinizi kolayca alabilirsiniz. Üstelik, IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 TL değerinde ihspara hediye! Dijital dünyada güçlü bir adım atmak için bu mükemmel fırsatı kaçırmayın.

  • Kampanya kapsamında sunulan indirim kodu VPS Server ürünlerinde %35 indirim sağlar.
  • Kampanya VPS Server ürünlerinde oluşturulabilecek tüm konfigürasyonlar için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan indirim 1 yıllık alımlar için geçerlidir.
  • Kampanya yeni ürün alımlarında geçerlidir, yenilemelerde geçerli değildir.
  • IHS Telekom haber vermeksizin, kampanyayı sonlandırabilir ya da şartlarını değiştirebilir.
  • Kampanya sadece IHS Telekom web sitesinden online ve peşin alımlarda geçerlidir.
Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
IHS Telekom ve Bi’öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı! Öğrencilere özel %35 hosting indirimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! İnternet dünyasında iddialı bir adım atmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi'öğrenci işbirliği ile fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz ve hayalinizdeki web site adresine sahip olabilmeniz için eşsiz bir fırsat!
İndirimden Hemen Faydalan
Akıllı telefondan bilgisayarlara, hobi ürünlerinden akıllı saatlere binlerce ürünü Turkcell Pasaj güvencesi ve ayrıcalığıyla keşfedin.
İndirimden Hemen Faydalan
Hayalindeki iPad'i Erteleme. Pozitif Teknoloji'yle İstedigin iPad'e Eğitim İndirimiyle Sahip Ol!
İndirimden Hemen Faydalan
Fotoğraf, video ve rehberini yedekle, telefonunda yeni anılara yer aç. Tüm cihazlarından bulut depolama ile verilerine dilediğin zaman dilediğin yerden ulaş!
İndirimden Hemen Faydalan
IHS Telekom ve Bi’Öğrenci işbirliğiyle kendi web sitenizi kurmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! Hiç Kodlama bilmeden kendi web sitenizi dakikalar içinde oluşturun! Öğrencilere özel %70 Sitebaz Hazır Site paketlerimizedeki indirim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Üstelik IHS Telekom'a yeni üye olan herkese 150 ihspara hediye! Projelerinizi hayata geçirmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.
İndirimden Hemen Faydalan