İstihdam Destekli Yazılım Mühendisi Yetiştirme Programı'nda %35 İndirim!

Bu eğitim, sıfırdan ileri seviye yazılım uzmanı becerileri kazanmak ve bilişim sektöründe güçlü bir şekilde konumlanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Projeye dayalı öğrenme odaklı bu program ile hem sektörde geçerli olan güncel teknolojileri öğrenecek hem de gerçek hayat projeleriyle deneyim kazanacaksınız. Başarılı mezunlara sektörün önde gelen firmalarına yönlendirilecek ve istihdam desteği sağlanacaktır.

İstanbul Eğitim Akademi Kimdir?
İstanbul Eğitim Akademi, Techsist Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde bulunan "Milli Eğitim Bakanlığı'na" bağlı resmi bir eğitim akademisidir. Yaklaşık 10 yıldır ileri teknoloji alanlarında her yıl 800'den fazla katılımcı ve 100'den fazla kuruma eğitimler vermektedir.

Eğitim Türü:
Online veya Yüz Yüze

Eğitim Saatleri:
Pazartesi, Çarşamba 19:30 - 22:30
Cumartesi, Pazar 09:30 - 14:30
olmak üzere haftada 16 saat olarak yapılacak ve 25 hafta (6,5 ay) sürecektir.

Eğitmen Kadrosu Tecrübeli Mi?
Eğitimimiz, 10+ yıl deneyime sahip uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu sayede, sektördeki en iyi uygulamaları öğrenirken, gerçek dünya senaryolarıyla karşılaşarak kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

%100 Öğrenme Garantisi Nedir?
Tüm eğitimler kayıt altındadır ve eğitim sonunda öğrencilerimiz ile paylaşılır. Bunu dışında herhangi bir neden ile canlı derslerin bir bölümünü kaçırırsanız, her zaman paralelde farklı bir gruba dahil olarak tamamlayabilirsiniz.

İstihdam Yönlendirme Desteği Nasıl Sağlanır?
Programı başarı ile bitiren mezunlarımızın özgeçmişleri kariyer birimimiz tarafından hazırlanarak iş ortaklarımızdan gelen talepler doğrultusunda yönlendirilir. 

Katılım Koşulları Nelerdir?
Sıfırdan başlayarak ileri düzeyde web uygulama geliştirici olmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Eğitim Kazanımları Nelerdir?
-İstanbul Eğitim Akademi Başarı Sertifikası
-Atlas Üniversitesi E-Devlet Görüntülenebilir Sertifika
-Ders Saatleri Dışında Ekstra Canlı Destek
-Yapılan Her Dersi Video Kayıttan Takip Edebilme
-%100 Öğrenim Garantisi ve Eğitim Tekrar İmkanı
-600+ Partnere Yönlendirme

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
160’dan fazla ülkede 12.500’ü aşkın üniversitenin ve kurumun kabul ettiği TOEFL iBT testine %15 indirimli kaydolun. Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın!
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan