Sorbil öğrenci indirimi

Sorbil'de Tüm Öğrencilere 100'den Fazla Eğitime Sınırsız Erişim Yıllık 100 TL!

Sorbil Premium yıllık aboneliğini özel kupon koduyla sadece 100 TL'ye satın alabilirsiniz. Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.

Kampanya Kuralları: 

  • Kampanya, Sorbil.org web sitesinde yapılacak yıllık aboneliklerde geçerlidir, kupon kodu ile yıllık abonelik 100 TL olacaktır.
  • İndirimden yararlanabilmek için Bi’öğrenci’den aldığınız kupon kodunu, Sorbil.org web sitesinde yapılacak yıllık aboneliklerde ödeme adımında ‘Kupon Kodu Kullan’ alanına girip ‘Uygula’ butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.
Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan