TOEFL iBT® İngilizce dil testinde %15 İndirim Fırsatı!

160’dan fazla ülkede 12.500’ü aşkın üniversitenin ve kurumun kabul ettiği  TOEFL iBT testine %15 indirimli kaydolun. Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın!

  • Kampanya 25 Mart saat 9:00’da başlayıp 26 Nisan günü saat 23:59’a kadar sürecektir.
  • %15 indirim kodu sadece 50 kişi ile sınırlı olup, indirim kodu kullanılarak yapılan 50 adet TOEFL iBT kaydı sonrasında bu kampanya duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için TOEFL iBT testine  31 Mayıs 2024 tarihine kadar girilecek şekilde 26 Nisan 2023 gün sonuna kadar kayıt olunmalıdır.
  • %15 indirim kodunu edinebilmek için formun doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
  • Yanlış veya eksik belirtilen e-mail adreslerinden dolayı meydana gelecek aksaklıklarda, sorumluluk, bilgiyi beyan kampanya kullanıcısına aittir. ETS Global hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyeceği gibi, ilgili kişi herhangi bir hak talebinde bulunamayacaktır.
  • İndirim, Katma Değer Vergisi veya benzeri vergileri içermez.
  • Aynı ad, soyad ve iletişim bilgileri ile kampanyaya yalnızca bir kez katilim sağlanabilir.
  • ETS Global indirim kampanyasında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
400 saatlik bu eğitim, sıfırdan ileri seviye yazılım uzmanı becerileri kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Başarılı mezunlara sektörün önde gelen firmalarına yönlendirilecek ve istihdam desteği sağlanacaktır.
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan