Udemy öğrenci indirimi

Udemy'nin En Çok Satan Zaman Yönetimi Kursundan Bi'öğrenci'ye Özel %50 İndirim!

1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.

Zamanımızın en değerli sermayemiz olduğunu biliyoruz. Peki gerçekten hak ettiği değeri veriyor muyuz? Zaman sermayemize bir yatırımcı gibi yaklaşarak boşa giden her zamanımızı ve yatırım yaptığımız işleri yeterince sorguluyor muyuz? 

Hedeflerimiz, hayallerimiz ancak zamanın doğru kullanılmasıyla gerçekleşebilir. Her birimizin günde 24 saati olmasına rağmen kimimiz dünyayı değiştirirken kimimiz harekete dahi geçememektedir. Zaman yönetimi, beynimizi ve vücudumuzu anlama yeteneğidir. İşleri neden ertelediğimizi, vücudumuzun çalışmaya verdiği tepkileri öğrenerek dikkatimizi ve enerjimizi doğru saatlere doğru şekilde aktararak her gün saatler kazanabiliriz.

Kursu bitirdiğinizde zaman yatırımı yapmayı, beyninizin ihtiyaçlarını anlayıp ona göre çalışmayı, modunuzu yönetmeyi ve çok daha fazlasını görmüş olacaksınız. Doğruluğu kanıtlanmış tekniklerle her işe zorlayıcı bir son tarih vermeyi, her hedefiniz için detaylı ve gerçekçi plan yaparak aksiyona geçmeyi öğreneceksiniz. Bu sayede, az zamanda çok iş yapmayı, en kısa zamanda hedefe gitmek için mantıklı bir yol çizmeyi, planlarınızı ve yaptığınız işleri analiz ederek en verimli hale getirmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Kursta 39 ders, 10 uygulama ve 7 test bulunuyor. Her ders, bilimsel çalışmalara ve testlere dayanmaktadır. Doğruluğunu teyit için birçok kaynağın yanında uygulama videolarının desteğiyle kendi hayatınızda deneyerek de yararını test edebiliyor olacaksınız.

Kursu bir kez satın aldığınızda sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Yani bütün gelecek güncellemeler de dahil olmak üzere bütün derslere sınırsız ve süresiz erişim sağlayabiliyorsunuz.

 - Eğitim hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
- Kaydolduktan sonra ömür boyu erişim sağlarsınız
- 30 gün dolduğunda kupon sona ermektedir

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan