Udemy'den Tüm Öğrencilere Ücretsiz "Hitabet Kursu"

Udemy Kişisel Gelişim kategorisinin en çok satan eğitmeninden Bi’Öğrenci üyelerine ücretsiz kurs fırsatı!

Etkili ve güçlü konuşmayı sağlayan hitabet sanatı, dinleyicinin psikolojisini kavramayı ve sesin bıraktığı etkiyi öğreterek iletişime hakim olmayı sağlar. Dinleyicide heyecan, dikkat, güven gibi çeşitli duyguları uyandırmayı sağlarken bunu etkili kelimelerle destekleyerek akılda kalıcı olmayı sağlar.

Bu kurs, hitabeti temele alarak psikoloji, diksiyon ve çeşitli ses bilimlerinden destek alarak hazırlandı. Derslerde hitabet tekniklerinin dinleyicide bıraktığı etkiyi ön plana çıkartıp bu teknikleri kullanmak için yapılması gerekenlere değiniyoruz. Teorik bilginin ardından gerçek hayatta nasıl uygulanacağına dair uygulama dersleri bulacaksınız.

Kursu bitirdiğinizde, ses kalınlığı-inceliği, şiddeti, tonu gibi ses kimliğine etki eden konuları etkili kullanmayı öğrenirken, ses kimliğini anlamıyla destekleyen mecaz, üçleme, karşılaştırma gibi konulara hakim olacaksınız. 


Kullanım şartları:

UDEMY HİTABET KURSUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.

- İlk kaydolan 100 kişi için geçerlidir

- Kaydolduktan sonra ömür boyu erişim sağlarsınız

- 100 kişiye ulaştığında veya 30 gün dolduğunda kupon bitmektedir


Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuarlar, yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrenciler ile yurt dışındaki nitelikli okulları bir araya getiriyor.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Udemy'nin en çok satan hızlı okuma eğitmeninden yeni hızlı okuma kursu tüm öğrencilere hediye.
İndirimden Hemen Faydalan