Udemy öğrenci indirimi

Udemy Patent ve Fikir Üretme Kursu Öğrencilere %88 İndirimli!

Tarih boyunca insanlık olarak elde ettiğimiz en büyük başarılar düşünerek ve üreterek elde edildi. 100 yıl önce ABD patent ofisi başkanı Charles Duell, "İcat edilebilecek her şey icat edildi." cümlesini kurdu. Son 1 yılda hayatımızdaki değişikliklere bakarak dahi bunun doğru olmadığını söyleyebiliriz. Her yıl ürünler değişiyor, yenileniyor ve gelişiyor. Her yenilik, bir problemi daha hayatımızdan çıkararak yeniliği bulan şirkete veya şahısa ciddi gelir olarak dönüş sağlıyor. Yenilik ise tabii ki düşünerek ve üreterek ortaya çıkıyor.

Bir Patentim Olsun kursu, düşünmeye ve üretmeye destek sağlıyor. Temelinde patent almayı öğretse de sıfırdan, yani fikir oluşturma aşamasından başladığı için üretken bir insan olmayı da öğretmiş oluyor. Fikrin aniden seçilmiş insanlara gelmesi algısını kırarak herkesi fikir üretmeye teşvik ediyor. Bunları yaparken de kursiyerlere ek gelir sağlayabilecekleri bir yeteneği öğretmiş oluyor.

Üzülerek söylüyorum ki, Türkiye’de 200 yılda alınan patent sayısı ABD’de 10 günde alınan patent sayısına denk gelmektedir. Hem içerik eksikliğini kapatmak hem de patent konusunda bilinçlendirmek adına aylar süren araştırmalar ve çalışmalarımla bu kursu oluşturdum. Bunun yanında, eğitim sistemimizde eksikliği hissedilen ve çokça duyduğumuz soru olan "Nasıl patent alınır?" sorusuna hitap edecek bir eğitim sundum.

Kurs içerisinde teorik bilgiye takılı kalmamamız adına, uygulama videolarında sıfırdan gerçek bir fikrin patent başvurusunun yapılışına eşlik edeceksiniz. Dolayısıyla, sıkıcı ve sadece bilgi içeren kurslardan olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Kursta edinilen bilgilerle yapabileceğiniz birçok şey var. Dilerseniz patent danışmanı olabilir ve şahıslara, şirketlere patent alımlarında danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Kendi patentinizi alıp patentinizi bir şirkete satabilirsiniz. Patenti aldığınız takdirde CV’nize bunu yazarak işverenleri etkileyebilirsiniz. Fikir üretme yöntemlerine odaklanarak kendi iş fikrinizi geliştirebilir ve girişimciliğe adım atabilirsiniz. Hepsinin yanında fikir üretme, araştırma, resmi yazı yazma konularında kendinizi ciddi bir şekilde geliştirmiş olacaksınız.

Kursu bir kez satın aldığınızda sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Yani bütün gelecek güncellemeler de dahil olmak üzere bütün derslere sınırsız ve süresiz erişim sağlayabiliyorsunuz.

- Eğitim hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
- Kaydolduktan sonra ömür boyu erişim sağlarsınız
- 30 gün dolduğunda kupon sona ermektedir

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan