Udemy öğrenci indirimi

Udemy'den İdari İşler Yöneticiliği Eğitimi Tüm Öğrencilere %27 İndirimli

"İdari işler" bir şirketin yönetimi dahilinde olan tüm süreçleri kapsar. Bir firmanın kuruluşu ve işleyişi için önemli olan hususların takip edilmesi ve işin gerekliliklerine uygun şekilde gerçekleşmesinin sağlanmasıdır.
İdari İşler Yöneticisi, sorumluluğunu almış olduğu şirketin; Güvenlik, Yemek, Ulaşım, Temizlik gibi gereksinim duyduğu çok çeşitli destek hizmetlerini büyük bir titizlikle planlar ve yönetir.
Bu eğitim içeriği, İdari İşler Birimi'nin sorumluluğunda olan tüm görev başlıklarını ele alır.
Görev ve sorumlulukları açıklar, detaylandırır ve tanımlar. Sahip olunması gereken özellikler ve beceriler hakkında bilgi verir.
Eğitim hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan