Türkiye'nin En İyi ve En Kapsamlı Yurtdışı Eğitim Fuarına Davetlisin!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor

Yirmi yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı yurt dışı eğitim fuarlarını olan Akare Yurt Dışı Eğitim Fuarları, 2024 bahar döneminde 30 farklı ülkeden gelen eğitim kurumlarını İstanbul, Ankara ve İzmir’e taşıyor. Yurt dışında eğitim hayalleri kuran öğrencilere alternatifleri keşfetme fırsatı sunarken, üniversitelerden dil eğitimine, lise değişim programlarından yüksek lisans ve work and travel fırsatlarına kadar geniş bir yelpazede eğitim seçeneklerini, nitelikli okulların temsilcileriyle yüz yüze tanışma ve detaylı bilgi alma fırsatı sunan bu etkinlikler, eğitimde uluslararası bir buluşma ve fırsatlar arenası olmaya devam ediyor.

Her yıl Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuarlar, yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrenciler ile yurt dışındaki nitelikli okulları bir araya getiriyor. Bu yıl 16-17 Mart’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde başlayacak fuarlar; 18 Mart’ta İstanbul Bostancı Dedeman’da, 20 Mart’ta Ankara Sheraton Hotel’de ve son olarak 22 Mart’ta İzmir Ege Palas Business Hotel’de gerçekleştirilecek.

Yurt Dışından Eğitim Fırsatları Türkiye'ye Geliyor

Mart ayı içinde İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilecek Türkiye’nin en iyi ve en kapsamlı yurt dışı eğitim fuarları yabancı okul temsilcilerini ağırlayacak. 16-17 Mart’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ilk fuara 100’ün üzerinde kurum katılacak. Yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrenciler yalnızca üniversiteleri değil dil eğitimi, lise değişim programları, yüksek lisans, Work and Travel, Work and Study ve sertifika programları için fuarda birçok seçeneği değerlendirebilecek. Ziyaretçiler, öğrenmek istedikleri tüm detayları yurt dışından gelen yabancı okul yetkilileri, konsolosluk yetkilileri ve danışmanlık firmalarıyla yüz yüze iletişime geçerek alabilecek. Fuarlar süresince konsolosluklar, eğitim danışmanları ve okul yetkilileri yurt dışında eğitim, staj, burs, yaşam ve kariyer gibi konularda öğrenci ve ailelerinin tüm sorularını cevaplayacak.

Fuarlar Kariyerleri İçin Yol Gösteriyor

Yurt dışındaki nitelikli eğitim kurumlarını ülkemizdeki genç adaylarla buluşturmaya hazırlanan Akare Yurt Dışı Eğitim Fuarları gençlerin kariyerleri için yol gösterecek birçok fırsatı onlar için bir araya getiriyor. Akare, geçen yıl Ekim ayında İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenen fuarlarında kendi rekorunu kırarak, 10 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı. Bahar dönemi fuarlarına yine rekor bir katılım ve ilgi bekleniyor.

Ulusal ve uluslararası birçok devlet yetkilisinin de katılım sağlayarak destek verdiği fuarları ziyaret eden adaylar; lisans programları, yüksek lisans programları, lise değişim programları, uluslararası sertifika ve diploma programları, MBA programları, doktora programları, iş İngilizcesi programları, sınav hazırlık kursları ve yaz okulları burs olanakları gibi birçok konuda bilgi sahibi olarak ayrılacak. Ayrıca bu fuarları ziyaret eden öğrenciler TOEFL Sınavı, IELTS Sınavı, yurtdışı dil eğitimi gibi hediyeler de kazanma şansı yakalayacak.

Son 20 Yılın YKS Birincilerini Analiz Eden Yazar Emre Dalkılıç’tan Ücretsiz Seminer

Okul yetkilileri ile bire bir görüşülebilecek olan fuarda aynı zamanda eğitimle ilgili önemli seminerler de gerçekleştirilecek. İstanbul Avrupa Yakası ve Ankara ayaklarında Yurtdışı Eğitim Bursları, Almanya’da Eğitim, İngiltere’de Eğitim, Avustralya’da Eğitim, İrlanda’da Eğitim ve Vize süreçleri gibi seminerlerin yanı sıra özellikle önümüzdeki sene YKS’ye hazırlanacak öğrencilere yönelik olarak Araştırmacı Yazar Emre Dalkılıç’ın katılacağı bir seminer olacak. Son 20 yılın YKS birincileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde sınava nasıl hazırlandıklarını analiz edip bunu bir kitapta toplayan Dalkılıç, Akare’de ziyaretçilerle buluşacak. Nasıl Kazandılar Semineri 16 Mart’ta 13:15’te gerçekleşecek. Seminerin hemen ardından saat 14’de de fuar başlayacak. Gün içerisinde diğer seminerlere de katılım ücretsiz.

Fırsattan Yararlanmak İçin

Bu kategorideki benzer fırsatlar
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
400 saatlik bu eğitim, sıfırdan ileri seviye yazılım uzmanı becerileri kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Başarılı mezunlara sektörün önde gelen firmalarına yönlendirilecek ve istihdam desteği sağlanacaktır.
İndirimden Hemen Faydalan
1 Günde 10 Günlük İş Bitirin: Herkes için Zaman Yönetimi. Az Zamanda Çok İş Bitir. Düzenli, Planlı ve Verimli Ders Çalışmayı Öğren.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan
160’dan fazla ülkede 12.500’ü aşkın üniversitenin ve kurumun kabul ettiği TOEFL iBT testine %15 indirimli kaydolun. Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın!
İndirimden Hemen Faydalan