Udemy öğrenci indirimi

Udemy'den "Hitabet Sanatı ve Etkili İletişim" Eğitimi Öğrencilere %90 İndirimli

Etkili ve güçlü konuşmayı sağlayan hitabet sanatı, dinleyicinin psikolojisini kavramayı ve sesin bıraktığı etkiyi öğreterek iletişime hakim olmayı sağlar. Dinleyicide heyecan, dikkat, güven gibi çeşitli duyguları uyandırmayı sağlarken bunu etkili kelimelerle destekleyerek akılda kalıcı olmayı sağlar.

Bu kurs, hitabeti temele alarak psikoloji, diksiyon ve çeşitli ses bilimlerinden destek alarak hazırlandı. Derslerde hitabet tekniklerinin dinleyicide bıraktığı etkiyi ön plana çıkartıp bu teknikleri kullanmak için yapılması gerekenlere değiniyoruz. Teorik bilginin ardından gerçek hayatta nasıl uygulanacağına dair uygulama dersleri bulacaksınız.

Kursu bitirdiğinizde, ses kalınlığı-inceliği, şiddeti, tonu gibi ses kimliğine etki eden konuları etkili kullanmayı öğrenirken, ses kimliğini anlamıyla destekleyen mecaz, üçleme, karşılaştırma gibi konulara hakim olacaksınız. 

Kursu bir kez satın aldığınızda sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Yani bütün gelecek güncellemeler de dahil olmak üzere bütün derslere sınırsız ve süresiz erişim sağlayabiliyorsunuz.

- Eğitim hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
- Kayıt olduktan sonra ömür boyu erişim sağlarsınız
- 30 gün dolduğunda kupon sona ermektedir

Fırsattan Yararlanmak İçin
Bu kategorideki benzer fırsatlar
Üniversite öğrencilerinin katılabileceği Masal Anlatıcılığı / SPSS - Tez ve Makale Yazımı Eğitimiyle Dinamik Psikoterapi Programı bi'öğrenci üyelerine özel olarak ücretsizdir.
İndirimden Hemen Faydalan
Kazanım Ağacı ile eşleştirilmiş 600.000'den fazla soru, tüm soruların video çözümleri, kazanım ağacı ile eşleştirilmiş mikro konu anlatım videoları, deneme sınavları, çalışma Takvimi, sana özel performans karnesi ile tüm öğrencilere yıllık paket 1499 TL yerine 999 TL
İndirimden Hemen Faydalan
Sorbil Premium ile yabancı dil, yazılım, kariyer ve kişisel gelişim kategorilerinde istediğiniz eğitime sıfırdan başlayabilir, ileri derecede bilgiye sahip olabilirsiniz. Bitirdiğiniz her eğitim için ek ücret olmadan uluslararası akreditasyon kurumu CPD üyesi Sorbil'den uluslararası sertifika kazanabilirsiniz.
İndirimden Hemen Faydalan