Etkinlik öğrenci indirimleri ve fırsatları

Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan, Müfit Can Saçıntı, “Itiraz Ediyorum” isimli, canlı müzikli tek kişilik güldürüsünü öğrenci indirimiyle kaçırma!
İndirim Kodunu Hemen Al
Ferhan Şensoy'un anısına Enver Aysever ve Haluk Polat'ın birlikte kurguladığı şakalı danslı sahne gösterisi %20 öğrenci indirimiyle biletinial'da!
İndirim Kodunu Hemen Al
Yan Rol ; bir kadının yaptığı meslekle, en yakın arkadaşlarıyla ve ailesiyle yüzleşme hikâyesini anlatıyor. Ödüllü harika tiyatro oyununu öğrenci indirimiyle izleme fırsatını kaçırmayın!
İndirim Kodunu Hemen Al
Fırat Sobutay, bu gece şovu sadece bir moderatör olarak değil, aynı zamanda sahnedeki komedyenlerle birlikte bir şovman olarak taşıyacak..
İndirim Kodunu Hemen Al
Ege Bölgesi'nde gerçekleşecek olan AeroSphere etkinliği, 1-2 Mart tarihlerinde havacılık ve elektronik sistemler alanında uzmanları bir araya getiriyor. Bu sıra dışı etkinlikte, 11 oturum, çekilişler, konuşmacılar ve sürprizler seni bekliyor!
Hemen Faydalan
Yönetim ve Mühendislik Günleri bu yıl da lider şirketler ve üst düzey yöneticilerle 5-6 Mart’ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde, 7 Mart’ta ise online olarak sizinle buluşuyor!
Hemen Faydalan
Bu sene 9.sunu gerçekleştirecekleri Girişimcilik Zirvesi; 11- 12 Aralık 2023 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka kampüsü içerisinde bulunan Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecektir.
Hemen Faydalan
Bilet.com öğrencilerin eğlencelerinin keyfine tasarruf katıyor ve tüm öğrencilere etkinlik biletlerinde %10 indirim sunuyor.
İndirim Kodunu Hemen Al